Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
JEPPIS C1 Varapuheenjohtaja Käcko Ronny @: ronny@multi.fi
tel:0405780999
JEPPIS C1 Varapuheenjohtaja Käld Mats @: mats.kald@multi.fi
tel:+358505216507
JEPPIS C1 Kiekkokoulun rehtori Hautamäki Petri @: petri.hautamaki@pp2.inet.fi
tel:
JEPPIS C1 Valmentaja Kotanen Jukka @:
tel:
JEPPIS C1 Valmentaja Tyni Ano @: ano.tyni@gmail.com
tel:0503392058
JEPPIS F2-09 Vastuuvalmentaja -09 Luomaranta Tomi @: tomi.luomaranta@hotmail.com
tel:0456963225
JEPPIS F2-09 Valmentaja Pitkänen Matti @: A2K.BDG@gmail.com
tel:0503502885
JEPPIS F2-09 Joukkueenjohtaja Winberg Sofia @: winbergskan@gmail.com
tel:0405200593
JEPPIS D2-05 Vastuuvalmentaja Hoikkanen Kimmo @: kimmo.hoikkanen@gmail.com
tel:+358503627478
JEPPIS D2-05 Valmentaja Nyman Mathias @: mathias.nyman@aktialkv.fi
tel:050 353 8853
JEPPIS D2-05 Valmentaja Saarman Magnus @: magnus.saarman@neste.com
tel:
JEPPIS D2-05 Valmentaja Tyni Ano @: ano.tyni@gmail.com
tel:0503392058
JEPPIS D2-05 Valmentaja Tyni Erno @: erno.tyni@gmail.com
tel:0405835036
JEPPIS D2-05 Joukkueenjohtaja Sandberg Kati @: kati.luusua@gmail.com
tel:
JEPPIS D2-05 Huoltaja Luomaranta Tomi @: tomi.luomaranta@hotmail.com
tel:0456963225
JEPU E1-06/07 Valmentaja Rosenqvist Niklas @: niklas.rosenqvist@onninen.com
tel:040-1959180
JEPU E1-06/07 Valmentaja Stenhäll Matias @: matiasstenhall@outlook.com
tel:
JEPU E1-06/07 Valmentaja Vainio Toni @: tonihc77@hotmail.com
tel:0503476283
JEPU E1-06/07 Joukkueenjohtaja Lind Anders @: anders.lind@kolumbus.fi
tel:050-5173739
Kiekkokoulu Kiekkokoulun rehtori Baryshev Alexander @: alexander.bary@gmail.com
tel:0440690009
Kiekkokoulu Joukkueenjohtaja Winberg Sofia @: winbergskan@gmail.com
tel:0405200593
Jeppis Hockey Junior
«  Elokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
 
Kategoriat