Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
JEPPIS C1 Varapuheenjohtaja Käcko Ronny @: ronny@multi.fi
tel:0405780999
JEPPIS C1 Varapuheenjohtaja Käld Mats @: mats.kald@multi.fi
tel:+358505216507
JEPPIS C1 Kiekkokoulun rehtori Hautamäki Petri @: petri.hautamaki@pp2.inet.fi
tel:
JEPPIS C1 Valmentaja Kotanen Jukka @:
tel:
JEPPIS C1 Valmentaja Tyni Ano @: ano.tyni@gmail.com
tel:0503392058
JEPPIS D2-05 Vastuuvalmentaja Hoikkanen Kimmo @: kimmo.hoikkanen@gmail.com
tel:+358503627478
JEPPIS D2-05 Valmentaja Nyman Mathias @: mathias.nyman@aktialkv.fi
tel:050 353 8853
JEPPIS D2-05 Valmentaja Saarman Magnus @: magnus.saarman@neste.com
tel:
JEPPIS D2-05 Valmentaja Tyni Ano @: ano.tyni@gmail.com
tel:0503392058
JEPPIS D2-05 Valmentaja Tyni Erno @: erno.tyni@gmail.com
tel:0405835036
JEPPIS D2-05 Joukkueenjohtaja Sandberg Kati @: kati.luusua@gmail.com
tel:
JEPPIS D2-05 Huoltaja Luomaranta Tomi @: tomi.luomaranta@hotmail.com
tel:0456963225
Jeppis Hockey Junior
«  Kesäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
 
Kategoriat