D13 kaveri

D13 (-04) TYTÖT
8v8 Kaverisarja

Kentät: Comets Park, Kotalampi (1 ja 2)
Peliaika 2 x 20 min
Pallo no. 4.


Lohko A. tehd pää ero pist sija Lohko B. tehd pää ero pist sija
JyPK vihreä 1 11 -10 0 4 KP-75 04/05 vihreä
0 5 -5 1 4
Sudet valkoinen 5 2 3 7 2 HPS 7 1 6 7 1
Gnistan 04/05
11 1 10 7 1 JyPK valkoinen
2 6 -4 3 3
HauPa vihreä 2 5 -3 3 3 KuKi tiikerit 4 1 3 5 2

Lohko C. tehd pää ero pist sija Lohko D. tehd pää ero pist sija
Kisa 04/05 1 4 -3 3 3 MuurY 0405
2 10 -8 0 4
Hoogee Pandat
0 8 -8 0 4 HyPS
7 3 4 6 2
KPV
7 0 7 9 1 FC Espoo United sin. 7 3 4 9 1
Ajax 5 1 4 6 2 OBC valkoinen 4 4 0 3 3


LAUANTAIN OTTELUT

klo Lohko A. kenttä tulos
klo Lohko B. kenttä tulos
08:00 JyPK vihreä - Sudet valkoinen 1 1 - 2
08:00 KP-75 vihreä - HPS 2 0 - 3
08:50 Gnistan 04/05 - HauPa vihreä 2 3 - 0
08:50 JyPK valkoinen - KuKi tiikerit
1 0 - 3
11:20 Sudet valkoinen - Gnistan 04/05 1 1 - 1
11:20 HPS - JyPK valkoinen 2 3 - 0
12:10 HauPa vihreä - JyPK vihreä 2 2 - 0
12:10 KuKi tiikerit - KP-75 vihreä 1 0 - 0
15:30 Sudet valkoinen - HauPa vihreä 1 2 - 0
15:30 HPS - KuKi tiikerit 2 1 - 1
16:20 Gnistan 04/05 - JyPK vihreä 2 7 - 0 16:20 JyPK valkoinen - KP-75 vihreä 1 2 - 0

klo Lohko C. kenttä tulos
klo Lohko D. kenttä tulos
09:40 Kisa 04/05 - Hoogee Pandat 2 1 - 0
09:40 MuurY 0405 - HyPS 1 0 - 3
10:30 KPV - Ajax 1 1 - 0
10:30 FC Espoo U.sin. - OBC valkoinen 2 1 - 0
13:50 Hoogee Pandat - KPV 2 0 - 3
13:50 HyPS - FC Espoo U.sin. 1 2 - 3
14:40 Ajax - Kisa 04/05 1 1 - 0
14:40 OBC valkoinen - MuurY 0405 2 4 - 1
17:10 Hoogee Pandat - Ajax 2 0 - 4
17:10 HyPS - OBC valkoinen 1 2 - 0
18:00 KPV - Kisa 04/05 1 3 - 0 18:00 FC Espoo U.sin. - MuurY 0405 2 3 - 1


SUNNUNTAIN SIJOITUSOTTELUT

klo Ottelut kenttä tulos no RP
08:20 Gnistan 04/05 - Ajax 1
0 - 1 1
08:20 HPS - HyPS 2
0 - 2 2
09:10 KPV - Sudet valkoinen 1
1 - 0 3 (0-0)
09:10 FC Espoo United Sin. - KuKi tiikerit 2
2 - 1 4 (1-1)
10:00 Hoogee Pandat - JyPK vihreä 1
2 - 1 5
10:00 MuurY 0405 - KP-75 04/05 vihreä 2
1 - 2 6
10:50 HauPa vihreä - Kisa 04/05 1
0 - 2 7
10:50 JyPK valkoinen - OBC valkoinen 2 0 - 1 8

11:40 Ajax - HyPS 1
0 - 2 9
11:40 KPV - FC Espoo United Sin. 2
2 - 1 10
12:30 Gnistan 04/05 - HPS 1
0 - 2 11
12:30 Sudet valkoinen - KuKi tiikerit 2 1 - 2 12


LOPPUSARJA

klo SIJAT 1-16 kenttä tulos RP sija
13:20 JyPK vihreä - MuurY 0405 1
3 - 2
15-16
13:20 Hoogee Pandat - KP-75 04/05 vihreä 2
1 - 0 (0-0) 13-14
14:10
HauPa vihreä - JyPK valkoinen 1
2 - 0
11-12
14:10
Kisa 04/05 - OBC valkoinen 2
1 - 0
9-10
15:00
Gnistan 04/05 - Sudet valkoinen 1
0 - 2
7-8
15:50
HPS - KuKi tiikerit 1
1 - 0 (0-0) 5-6
15:00
Ajax - FC Espoo United Sin. 2
0 - 3
3-4
15:50 HyPS - KPV 2 1 - 2 (1-1) 1-2


LOPPUTAULUKKO

SIJA JOUKKUE SIJA JOUKKUE
1 KPV 9 Kisa 04/05
2 HyPS 10 OBC valkoinen
3 FC Espoo United Sin. 11 HauPa vihreä
4 Ajax 12 JyPK valkoinen
5 HPS
13 Hoogee Pandat
6 KuKi tiikerit
14 KP-75 04/05 vihreä
7 Sudet valkoinen 15 JyPK vihreä
8 Gnistan 04/05 16 MuurY 0405

   
HIPPO-Turnaus
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
 
 
 HIPPO turnaus
Kategoriat