E10

E-10 (-07) TYTÖT
8v8

Kentät: Muurame, tn (1-2).
Peliaika 2 x 15 min
Pallo no. 4.


Lohko A. tehd pää ero pist sija Lohko B. tehd pää ero pist sija
OBC Villit Futarit 1 10 -9 0 3 LPS 07/08 mustat 0 7 -7 0 3
EPS Kolibrit punainen 8 3 5 6 1 FC Wimma 4 5 -1 3 2
Ylämyllyn Yllätys 8 4 4 3 2 JyPK 9 1 8 6 1

Lohko C. tehd pää ero pist sija Lohko D. tehd pää ero pist sija
Valtti FC 9 0 9 4 1 HJK sininen 18 0 18 6 1
ONS 08 0 17 -17 0 3 FC Hertta 4 4 0 3 2
EBK Pantterit sininen 8 0 8 4 2 Lauttakylän Luja 07/08 0 18 -18 0 3












Lohko E. tehd pää ero pist sija Lohko F. tehd pää ero pist sija
HJK valkoinen 3 1 2 3 2 Pallokissat 3 4 -1 3 2
ONS punainen 6 0 6 6 1 HPS oranssi 1 5 -4 0 3
EPS Kolibrit valkoinen 0 8 -8 0 3 FC Nokia valkoinen 6 1 5 6 1


LAUANTAIN OTTELUT

klo Lohko A. kenttä tulos
klo Lohko B. kenttä tulos
08:20 OBC Villit Futarit - EPS Kolibrit pun. 1 1 - 4 09:00LPS 07/08 mustat - FC Wimma 1
0 - 3
10:20
EPS Kolibrit pun. - Ylämyllyn Yllätys 2 4 - 2 11:00 FC Wimma - JyPK 2
1 - 5
13:20 Ylämyllyn Yllätys - OBC Villit Futarit 1 6 - 0 14:00 JyPK - LPS 07/08 mustat 1
4 - 0

klo Lohko C. kenttä tulos
klo Lohko D. kenttä tulos
09:40 Valtti FC - ONS 08 1
9 - 0 08:20
HJK sininen - FC Hertta 2
4 - 0
11:40
ONS 08 - EBK Pantterit sin. 2
0 - 8 10:20 FC Hertta - Lauttakylän Luja 1
4 - 0
14:40 EBK Pantterit sin. - Valtti FC 1
0 - 0 13:20 Lauttakylän Luja - HJK sininen 2
0 - 14

klo Lohko E. kenttä tulos
klo Lohko F. kenttä tulos
09:00 HJK valkoinen - ONS punainen 2
0 - 1 09:40 Pallokissat - HPS oranssi 2
2 - 1
11:00 ONS punainen - EPS Kolibrit valk. 1
5 - 0 11:40
HPS oranssi - FC Nokia valk. 1
0 - 3
14:00 EPS Kolibrit valk. - HJK valkoinen 2
0 - 3 14:40 FC Nokia valk. - Pallokissat 2
3 - 1


SIJOITUSOTTELUT

klo Ottelut kenttä tulos no RP
15:20 EPS Kolibrit punainen - FC Hertta 1
3 - 1 1
15:20 HJK sininen - Ylämyllyn Yllätys
2
2 - 3 2
16:00 JyPK - HJK valkoinen
1
1 - 3 3
16:00 ONS punainen - FC Wimma
2
4 - 0 4
16:40 Valtti FC - Pallokissat
1
3 - 0 5
16:40 FC Nokia valkoinen - EBK Pantterit sininen
2
0 - 1 6
17:20 OBC Villit Futarit - Lauttakylän Luja 07/08
1
3 - 1 7
17:20 LPS 07/08 mustat - EPS Kolibrit valkoinen
2
0 - 4 8
18:10 ONS 08 - HPS oranssi 1
1 - 4 9


SUNNUNTAIN JATKOLOHKOT

klo Jatkolohko A. kenttä tulos
klo Jatkolohko B. kenttä tulos
09:00 EPS Kolibrit pun. - Valtti FC 1
0 - 1 09:00 Ylämyllyn Yllätys - EBK Pantterit sin. 2
1 - 4
11:00
HJK valkoinen - Valtti FC 2
1 - 2 11:00
ONS punainen - EBK Pantterit sin. 1 1 - 1
13:00 EPS Kolibrit pun. - HJK valkoinen
1
1 - 0 13:00 Ylämyllyn Yllätys - ONS punainen 2
0 - 1

klo Jatkolohko C. kenttä tulos
klo Jatkolohko D. kenttä tulos
08:20 FC Hertta - Pallokissat 2 0 - 1 08:20 HJK sininen - FC Nokia valkoinen 1
2 - 0
10:20 JyPK - Pallokissat
10 - 1 10:20 FC Wimma - FC Nokia valkoinen
2 0 - 2
12:20 * FC Hertta - JyPK 2 3 - 3 12:20 HJK sininen - FC Wimma 1
3 - 0

* sijoitukset arvottu

LOPPUSARJA

klo SIJAT 16-18 kenttä tulos
klo SIJAT 13-15 kenttä tulos
09:40 Lauttakylän Luja 07/08 - ONS 08
1
2 - 2 09:40 OBC Villit Futarit - HPS oranssi
2
0 - 1
11:40 LPS 07/08 must. - ONS 08
1
0 - 0 11:40 EPS Kolibrit valk. - HPS oranssi 2
1 - 1
13:40 Lauttakylän Luja 07/08 -LPS 07/08 must. 1
0 - 1 13:40 OBC Villit Futarit - EPS Kolibrit valk.
2
0 - 0

klo SIJAT 1-12 kenttä tulos sijat RP
14:20 FC Hertta - FC Wimma 1 1 - 0 11-12
14:20
JyPK - FC Nokia valkoinen 22 - 0 9-10
15:00
Pallokissat - HJK sininen 1
1 - 3 7-8
15:00
HJK valkoinen - Ylämyllyn Yllätys 2
2 - 1 5-6 (1-1)
15:40
EPS Kolibrit pun. - ONS punainen 2 2 - 0 3-4
15:40 Valtti FC - EBK Pantterit sin. 1
0 - 1 1-2


LOPPUTAULUKKO

SIJA JOUKKUE SIJA JOUKKUE SIJA JOUKKUE
1 EBK Pantterit sin.
7 HJK sininen
13 HPS oranssi
2 Valtti FC
8 Pallokissat
14 EPS Kolibrit valkoinen
3 EPS Kolibrit pun.
9 JyPK
15 OBC Villit Futarit
4 ONS punainen
10 FC Nokia valkoinen
16 LPS 07/08 mustat
5 HJK valkoinen
11 FC Hertta
17 ONS 08
6 Ylämyllyn Yllätys
12 FC Wimma
18 Lauttakylän Luja 07/08

   
HIPPO-Turnaus
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
 
 
 HIPPO turnaus
Kategoriat