F9a

F9a (-08) TYTÖT
5v5 Kokeneemmat

Kentät: Huhtasuo, nurmi 3-6.
Peliaika 2 x 15 min
Pallo no. 3.


Lohko A. Lohko B. Lohko C.
JyPK valkoinen
FC Hertta punainen
Pallokissat valkoinen
NJS sininen FC
Peltirumpu 08-09
Pallokissat musta
JyPK musta
ONS
Valtti 08/09

NJS keltainen
FC Kuusysi valkoinen
Oulun harrastefutis
LePa Leopardit


LAUANTAIN OTTELUT

klo Lohko A. kenttä tulos
klo Lohko B. kenttä tulos
09:50 JyPK valkoinen - FC Hertta punainen
5
3 - 2 10:30 Pallokissat musta - JyPK musta 4 3 - 6
10:30 Pallokissat valk. - NJS sininen
3 0 - 9 10:30 ONS - Valtti 08/09
5 1 - 7
13:10 FC Peltirumpu - JyPK valkoinen 3
0 - 6 13:10 JyPK musta - ONS
5 3 - 5
13:10 FC Hertta punainen - Pallokissat valk. 4 9 - 1 13:10 Valtti 08/09 - Pallokissat musta 6
5 - 0
15:50 NJS sininen - FC Peltirumpu 4
8 - 2 15:50 JyPK musta - Valtti 08/09 6
0 - 2
15:50 JyPK valkoinen - Pallokissat valk. 5
3 - 0 16:30 ONS - Pallokissat musta 3
3 - 3
17:50 FC Hertta punainen - NJS sininen
4
1 - 3



17:50 Pallokissat valk. - FC Peltirumpu 5
3 - 3









klo Lohko C. kenttä tulos




10:30 NJS keltainen - FC Kuusysi valk.
6
1 - 7



11:10 OHF - LePa Leopardit 3
0 - 2



13:50 FC Kuusysi valk - OHF 3 3 - 4



13:50 LePa Leopardit - NJS keltainen 4
5 - 1



16:30 FC Kuusysi valk - LePa Leopardit 4
2 - 7



16:30 OHF - NJS keltainen 5
1 - 3




SUNNUNTAIN OTTELUT

klo kenttä tulos klo kenttä tulos
09:50 FC Peltirumpu - FC Hertta punainen
6 2 - 7 13:50 FC Peltirumpu - LePa Leopardit 3 0 -13
11:10 NJS sininen - JyPK valkoinen
6 4 - 0 13:50 FC Hertta punainen - JyPK musta 4 3 - 2
11:50 NJS keltainen - JyPK musta
3 3 - 0 13:50 NJS keltainen - Pallokissat valk. 5 6 - 0
11:50 FC Kuusysi valk. - Valtti 08/09
4 5 - 0 13:50 Valtti 08/09 - OHF 6 1 - 0
11:50 Pallokissat valk. - OHF
5 0 - 4 14:30 ONS - NJS sininen 6 0 - 6
11:50 ONS - LePa Leopardit
6 0-15

15:10 Pallokissat musta - FC Kuusysi valk. 6
0 - 9
13:10 Pallokissat musta - JyPK valkoinen 6 0 - 4

   
HIPPO-Turnaus
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
 
 
 HIPPO turnaus
Kategoriat