C14

C14 (-03) TYTÖT
11v11

Kentät: Huhtasuo, kentät 1 ja 2.
Peliaika 2 x 20min
Pallo no. 5.


Lohko A. tehd pää ero pist sija Lohko B. tehd pää ero pist sija
TPV 5 3 2 6 3 ONS 22 1 21 10 1
FC KTP
9 5 4 9 2 FC Hertta 8 13 -5 4 4
JyPK
14 2 12 12 1 PaRi
15 1 14 10 2
FC Espoo
4 11 -7 3 4 Hoogee Pandat
1 27 -26 0 5
Ac Kirkkonummi 0 11 -11 0 5 PEP 8 12 -4 4 3

Lohko C. tehd pää ero pist sija





Pallokissat 17 7 10 6 3





PPS 1 17 -16 1 5





JyPK Vihreä
2 11 -9 1 4





Rovaniemi UTD
7 4 3 9 2





Sport /Wasa yj 14 2 12 12 1






LAUANTAIN OTTELUT

klo Lohko A. kenttä tulos
klo Lohko B. kenttä tulos
08:30 TPV - FC KTP 1
0 - 2 09:20 ONS - FC Hertta
1
8 - 0
08:30 JyPK - FC Espoo 2
4 - 0 09:20 PaRi - Hoogee Pandat 2
5 - 0
11:00 Ac Kirkkonummi - TPV 1
0 - 1 11:50 PEP - ONS 1
0 - 5
11:00 FC KTP - JyPK
2
2 - 3 11:50 FC Hertta - PaRi
2
0 - 4
14:00 FC Espoo - Ac Kirkkonummi
1
2 - 0 14:50 Hoogee Pandat - PEP
1
1 - 7
14:00 TPV - JyPK
2
0 - 1 14:50 ONS - PaRi 2
1 - 1
17:00 FC KTP - FC Espoo 1
3 - 2 17:50 FC Hertta - Hoogee Pandat 1
7 - 0
17:00 JyPK - Ac Kirkkonummi 2
6 - 0 17:50 PaRi - PEP 2
5 - 0
su 8:30 FC Espoo - TPV 1
0 - 4 su 10:10 Hoogee Pandat - ONS 1
0 - 8
su 9:20 Ac Kirkkonummi - FC KTP 2
0 - 2 su 10:10 PEP - FC Hertta 2
1 - 1

klo Lohko C. kenttä tulos




10:10 Pallokissat - PPS 1
10 - 0



10:10 JyPK Vihreä - Rovaniemi UTD
2
0 - 1



13:10 Sport /Wasa yj - Pallokissat
1
3 - 1



13:10 PPS - JyPK Vihreä 2
1 - 1



16:10 Rovaniemi UTD - Sport /Wasa yj
1
1 - 2



16:10 Pallokissat - JyPK Vihreä 2
4 - 1



18:40 PPS - Rovaniemi UTD
1
0 - 2





18:40 JyPK Vihreä - Sport /Wasa yj 2
0 - 5



su 8:30 Rovaniemi UTD - Pallokissat
2
3 - 2



su 9:20 Sport /Wasa yj - PPS 1
4 - 0




LOPPUSARJA

klo SIJAT 13-15 kenttä tulos
klo SIJAT 10-12 kenttä tulos
11:50 Ac Kirkkonummi - PPS
1
1 - 1 11:50 FC Espoo - JyPK Vihreä 2
0 - 1
13:30 Hoogee Pandat - PPS 2
1 - 2 14:20 FC Hertta - JyPK Vihreä
1
4 - 0
16:00 Ac Kirkkonummi - Hoogee Pandat 1
3 - 0 16:00 FC Espoo - FC Hertta 2
1 - 0

klo SIJAT 7-9 kenttä tulos
klo SIJAT 4-6 kenttä tulos
12:40 TPV - Pallokissat 1
0 - 3 12:40 FC KTP - Rovaniemi UTD 2
1 - 5
14:20 PEP - Pallokissat 2
0 - 5 15:10 PaRi - Rovaniemi UTD 1
3 - 0
16:50 TPV - PEP 1
3 - 0 16:50 FC KTP - PaRi 2
0 - 3


klo SIJAT 1-3 kenttä tulos
RP
13:30 JyPK - Sport /Wasa yj 1 3 - 0

15:10 ONS - Sport /Wasa yj 2 2 - 1

17:40 JyPK - ONS 1 3 - 0


LOPPUTAULUKKO

SIJA JOUKKUE SIJA JOUKKUE SIJA JOUKKUE
1 JyPK
6 KTP 11 FC Espoo
2 ONS
7 Pallokissat 12 JyPK vihreä
3 Sport /Wasa yj 8 TPV 13 Ac Kirkkonummi
4 PaRi 9 PEP 14 PPS
5 Rovaniemi UTD 10 FC Hertta 15 Hoogee Pandat

   
HIPPO-Turnaus
«  Marraskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
 
 
 HIPPO turnaus
Kategoriat