Ilmoittautuneet

Torstai 29.6.2017

 

T9 Moukari

7 Anni Syväkoski Kaustisen Pohjan-Veikot
56 Lumina Uschanow Raision Kuula
71 Olivia Laasanen Ilmajoen Kisailijat

 

P10 Moukari

10 Antti Krekilä Kälviän Tarmo

 

T10 Moukari

78 Pinja Kärhä Loimaan Jankko
104 Venla Kärhä Loimaan Jankko

 

P11 Moukari

22 Esa Koskinen Kaustisen Pohjan-Veikot
30 Isko Kovanen Savonlinnan Riento
64 Mico Lampinen Helsingin Kisa-Veikot

 

T11 Moukari

28 Iina Ylinen Kauhajoen Karhu
40 Jonna Järvelä Kaustisen Pohjan-Veikot
79 Saana Koskimäki Kaustisen Pohjan-Veikot
86 Silja Piirainen Kaipolan Vire
105 Venla Krekilä Kälviän Tarmo

 

P12 Moukari

2 Aaro Turkia Ylämaan Pyrkijät
72 Onni Välinen Töysän Veto
110 Ville-Veikko Keski-Levijoki Alajärven Ankkurit

 

T12 Moukari

15 Ellen Uschanow Raision Kuula
19 Emma Lillas IF Drott
90 Taru Killinen Lapuan Virkiä
102 Veera Santanen Raision Kuula

 

P13 Moukari

62 Max Lampinen Helsingin Kisa-Veikot
65 Mikko Huhta Nurmijärven Yleisurheilu
66 Mikko Kallioniemi Töysän Veto
70 Olavi Yli-Mannila Alajärven Ankkurit
82 Santeri Harju Töysän Veto
87 Simo Piirainen Kaipolan Vire

 

T13 Moukari

21 Emmi Malo Lopen Urheilijat
55 Lotta Voutilainen Kaustisen Pohjan-Veikot
80 Salla Koskimäki Kaustisen Pohjan-Veikot
91 Terhi Kangastie Lappajärven Veikot

 

P14 Moukari

41 Jony Lindeman Kristiinan Urheilijat
44 Juho Koponen Varkauden Kenttä-Veikot
46 Juho-Joel Mäenpää Lappajärven Veikot
81 Samu Käyhty Nurmijärven Yleisurheilu
108 Viljami Paavola Kaustisen Pohjan-Veikot

 

T14 Moukari

5 Aliisa Syväkoski Kaustisen Pohjan-Veikot
11 Carolina Granö IK Falken
59 Marika Virtanen Someron Esa

 

P15 Moukari

16 Elmeri Eskola Säkylän Urheilijat
37 Joakim Liukkonen Varkauden Kenttä-Veikot
42 Joona Tuusjärvi Helsingfors IFK
58 Manu Kurri Nakkilan Vire
61 Matias Ketomäki Nurmijärven Yleisurheilu
96 Topi Välinen Töysän Veto

 

T15 Moukari

1 Aada Koppeli Jyväskylän Kenttäurheilijat
6 Anni Liikanen Kuusamon Erä-Veikot
13 Elisa Heikkala Kaustisen Pohjan-Veikot
14 Elisa Huhta Nurmijärven Yleisurheilu
27 Iida Uosukainen Espoon Tapiot
54 Lara Långström Someron Esa
67 Minttu Kovanen Savonlinnan Riento
85 Silja Kosonen Someron Esa
92 Tia-Maria Paldanius Iisalmen Visa
101 Veera Koskinen Kaustisen Pohjan-Veikot

 

M17 Moukari

43 Juhana Karjanlahti Alajärven Ankkurit
52 Kimi Rinnekari Nurmijärven Yleisurheilu
75 Oskari Lahtinen Noormarkun Nopsa
77 Pekka Kallioniemi Töysän Veto
83 Santtu Kotamäki Nurmijärven Yleisurheilu
100 Valtteri Vajavaara Lappeenrannan Urheilu-Miehet
103 Veikka Rajala Tampereen Pyrintö

 

N17 Moukari

8 Anniina Leskelä Kuusamon Erä-Veikot
18 Emilia Rapinoja Veikkolan Veikot
20 Emma Uosukainen Espoon Tapiot
32 Janina Ylinen Kauhajoen Karhu
33 Jenna Sorvari Borgå Akilles
47 Julia Kivinen Kaustisen Pohjan-Veikot
50 Kiia Siponen Äänekosken Urheilijat
84 Sara Killinen Lapuan Virkiä
88 Susanna Leskelä Kuusamon Erä-Veikot
99 Unna Sinivuori Jyväskylän Kenttäurheilijat
111 Vilma Paavola Kaustisen Pohjan-Veikot

 

M19 Moukari

73 Oskari Eskola Säkylän Urheilijat
76 Otso Puro Lappajärven Veikot
106 Victor Hongell IF Åsarna

 

N19 Moukari

17 Emilia Olkkonen Ristiinan Urheilijat
38 Johanna Witka Someron Esa
49 Kati Rinnekari Nurmijärven Yleisurheilu
51 Kiira Väänänen Varpaisjärven Vire
98 Tytti Oikarainen Posion Pyrintö
107 Viivi Paavola Kaustisen Pohjan-Veikot

 

M22 Moukari

23 Fredrik Fröberg Sjundeå IF
26 Hilmar Jonsson Islanti
31 Jani Pihkanen Someron Esa
39 Joni Syrjälä Tampereen Pyrintö
60 Markus Kokkonen Pyhäselän Urheilijat

 

N22 Moukari

29 Inga Linna Riihimäen Kisko
57 Maija Valli Kurikan Ryhti
68 Mira Kitula Töysän Veto
69 Niia Immonen Keski-Uudenmaan Yleisurheilu
93 Tiina Rinnekari Nurmijärven Yleisurheilu

 

Lauantai 1.7.

Osaanottajiin saattaa tulla vielä lisäyksiä ja muutoksia Torstain kilpailuiden jälkeen.

M Moukari

175 Aaron Kangas Kankaanpään Seudun Leisku
176 Aleksi Jaakkola Nokian Urheilijat
177 David Söderberg IF VOM
178 Henri Liipola Someron Esa
179 Hilmar Jonsson Islanti
180 Jesse Lehto Kaustisen Pohjan-Veikot
181 Joachim Koivu Esbo IF
182 Juho Saarikoski Tampereen Pyrintö
183 Markus Kokkonen Pyhäselän Urheilijat
184 Tommi Remes Kiuruveden Urheilijat
185 Tuomas Seppänen Noormarkun Nopsa

 

N Moukari

161 Inga Linna Riihimäen Kisko
162 Tiina Rinnekari Nurmijärven Yleisurheilu
163 Johanna Witka Someron Esa
164 Kiira Väänänen Varpaisjärven Vire
165 Krista Tervo Karhulan Katajaiset
167 Jenni Penttilä Kaustisen Pohjan-Veikot
168 Kati Ojaloo Noormarkun Nopsa
169 Suvi Koskinen Kauhajoen Karhu
170 Merja Korpela Soinin Sisu

   
Moukarikarnevaalit
«  Lokakuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
 
 Olympialaiset
 
 EM-Kisat
 
 Kotimaiset Kisat
 
 Moukarikarnevaalit Kaustinen
 
 M/N 19 EM Tbilisi 19-24.7
Kategoriat